Про нас

У процесі реалізації міжнародного соціального проєкту "Таємниці України" нами, нажаль, було встановлено факт критичної необхідності запобігання занепаду українського ремесла. Український ринок глобально заполонив дешевий ширпотреб, а агресивний маркетинг його просування затер цлий інформаційний пласт в культурі споживання. До цього більшість представників українського автентичного традиційного ремесла виявились не готовими, а продукт їхньої діяльності майже витіснено із ринку. І це при тому, що якість автентичних виробів наших майстрів, як правило у рази вища.

Крім того, ми подорожували містами і селами України, та виявли, що шаленими темпами відходять у забуття багато страв української автентичної кухні, не кажучи вже про віковічні традиції.

А тим часом паразитування на національних цінностях стало звичним явищем в усіх сферах публічного життя країни. Кожного дня ми спостерігаємо  їх нещадну їх експлуатацію та знецінення.

Сам по собі факт заснування даного інтернет-магазину - це один із основних елементів принципово іншого підходу до вирішення даної проблеми. Ми прагнемо абсолютно практичного усвідомленням того, що цінності повинні бути цінними у буквальному розумінні, а отже - здатними бути монетизованими. Саме монетизація цінностей може дати можливість отримувати і акумулювати ресурси для того, щоб інвестувати їх у розвиток і збагачення цих цінностей.

Придбаваючи автентичні українські товари ви отримуємте автентичний, висоякісний товар і збагачуєте українські цінності.